Protezy na mini implantach

Protezy zębowe na mini implantach zostały opracowane przez Amerykanska firme Biolux. Są one optymalnym rozwiązaniem dla osób, które nie maja własnych zębów, a noszenie tradycyjnej protezy sprawia trudnosci w spożywaniu pokarmów lub po prostu w prawidlowym utrzymaniu jej na swoim miejscu. Cały zabieg jest niezwykle prosty. Polega on na wszczepieniu czterech mini implantow np. w żuchwie oraz umocowanie na nich protezy. Spelnia ona funkcje zatrzasku który będzie mocować proteze do podłoża, czyli do górnych częsci implantow. Caly zabieg trwa około 2 godziny i jest calkowicie bezbolesny. Do jego wykonywania w zupelnosci wystarczają znieczulenia miejscowa.

Do zastosowania protez na implantach tzw. protez typu over denture wystarczą w zupelności już dwa mini implanty.` 

 

Proteza na 2 implantach połączonych belką dodlera

Proteza całkowita dolna wykonana na mini implantach system Bio Lux

Firma Promed skorzystala z dotacji unii europejskiej program 1.2 "Rozwój oraz dywersyfikacja firmy Promed poprzez utworzenie pracowni protetycznej oraz gabinetu stomatologicznego".

Promed, ul.Związkowa 20, 20-148 Lublin, tel: 600 388 862
© Promed - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji: Kliknij tutaj »
zamknij