Gabinety

1) Gabinet stomatologiczny PROMED STOMATOLOGIA , ul. Ignacego Czumy 54. Lublin ( wjazd od ul Dożynkowej dalej do Bielskiego)

Dysponujemy własnymi gabinetami dentystycznym w których bezpośrednio wykonamy dla Państwa te i inne nowoczesne uzupełnienia dentystyczne pochodzące z naszej Pracowni Dentystycznej PROMED przy ul. ZWIAZKOWEJ 20 w Lublinie. Najbliższy gabinet w Lublinie znajduje się przy ul. Ignacego Czumy 54. Pracujemy tam na sprzęcie największego potentata sprzetu stomatologicznego w USA firmie A-dec

- Implantoprotetyka - pojedyńcze zęby na implantach, mosty na implantach, protezy na mini implantach - tzw. overdenture- na jednej wizycie !!!!

-Na miejscu własna radiowizjiografia cyfrowa- prześwietlenie zęba bez szkodliwego promieniowania RTG. Po chwili zdjecie pojawia sie na ekranie monitora.

-Bezbolesne znieczulenie komputerowym systemem The Wand- na miejscu.

-Komputerowy system doboru koloru zębów własnych urządzeniem firmy Vita -EASY SHADE

-Diodowa lampa do wybielania zębów.Wybielanie zębów na jednej wizycie. System dwufazowy-wybielanie domowe metodą nakładek sylikonowych na zęby ( Stomatolog pobiera wyciski -technik wykona nakładki na zęby)

-Innowacyjne urządzenie do wypełniania kanałów płynną gutaperką-najsolidniejsze leczenie kanałowe zębów. Uwaga-pracujemy lupą stomatologiczną.

Te i wiele innych specjalistycznych urządzeń wspomagających naszą prace czekają na Państwa w naszym nowoczesnym gabinecie przy ul. I. Czumy 54.

Rozsiadzcie się państwo na wygodnym skórzanym fotelu dentystycznym w naszym gabinecie i zdajcie się na fachowców w tej dziedzinie.

Promed
Promed
Promed
Promed
Promed

Firma Promed skorzystala z dotacji unii europejskiej program 1.2 "Rozwój oraz dywersyfikacja firmy Promed poprzez utworzenie pracowni protetycznej oraz gabinetu stomatologicznego".

Promed, ul.Związkowa 20, 20-148 Lublin, tel: 600 388 862
© Promed - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji: Kliknij tutaj »
zamknij