Wybielanie martwych zębów Lublin

Martwe zęby są  przebarwione i ciemniejsze od żywych zębów. W naszym gabinecie można wybielić je, tak aby miały znowu jasny odcień, nie odróżniający się od tych zdrowych zębów. Zabieg ten polega na zaaplikowaniu do martwego zęba specjalnego preparatu, który rozjaśni go od środka. 

Istnieje drugi sposób na wyrównanie kolorów pomiędzy zdrowymi zębami, a przebarwionymi martwymi – są to licówki kompozytowe. Licówki nakłada się bezpośrednio na zęba martwego/przebarwionego. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość zmienienia kształtu zęba bądź wydłużenie  go - zęby często ulegają ścieraniu, a  co za tym idzie skracaniu ich długości. Metoda ta daje bardzo szybki efekt, ponieważ „wybielenie zęba” odbywa się podczas jednej wizyty.

Licówki są również idealnym rozwiązaniem dla  żywych zębów, które uległy starciu, ukruszeniu lub będących po prostu za krótkimi – zostaną one w prosty i szybki sposób naprawione lub wydłużone. Zabieg jest również przydatny do np. później zrobionej nowej protezy acronowej. Dzięki tej metodzie wszystkie zęby będą do siebie pasowały.

 

Firma Promed skorzystala z dotacji unii europejskiej program 1.2 "Rozwój oraz dywersyfikacja firmy Promed poprzez utworzenie pracowni protetycznej oraz gabinetu stomatologicznego".

Promed, ul.Związkowa 20, 20-148 Lublin, tel: 600 388 862
© Promed Lublin - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji: Kliknij tutaj »
zamknij